Кошик
17 відгуків
Медицинское оборудование от лидера европейского и украинского рынка
+380 (67) 232-18-39
+380 (50) 952-28-83

Затискачі, ножиці, пінцети KaWe

Затискачі, ножиці, пінцети — це невід'ємні елементи будь-якої клініки, що дозволяють виконувати ряд різних по складності маніпуляцій. Від якості цих медичних інструментів багато в чому залежить швидкість і зручність проведення лікувальних операцій, а значить, і здоров'я пацієнта. Для регулярного застосування багато фахівців рекомендують використовувати подібні пристосування від німецького виробника KaWe, які відрізняються високою якістю і надійністю. В даному розділі представлені як універсальні, так і спеціалізовані інструменти: затискачі Пеана, ножиці Лістера та ін., що застосовуються для зупинки кровотечі під час хірургічних операцій, роботи з різними бандажами і пов'язками.

 

Особливості універсальних ножиць, пінцетів і затискачів

Медичні інструменти від компанії KaWe, представлені в даному розділі, мають свої характерні особливості:

  • универсальные ножницы — используются для рассечения бандажей, повязок и других перевязочных материалов, которыми закрывают раны после обработки. Способствуют минимизации времени на замену повязок, удобны в использовании;

  • зажимы — представляют собой медицинский инструмент для перекрытия поврежденных во время хирургических вмешательств кровеносных сосудов. Для предупреждения размыкания изделия оснащаются специальным замком. В зависимости от формы бранш существуют зажимы Пеана, Холстеда и другие;

  • пинцеты — специальные инструменты для проведения тонких операций с тканями без их повреждения;

  • ножиці Лістера — ножиці спеціальної форми, призначені для зняття пов'язок, виключаючи при цьому можливість пошкодження шкіри пацієнта.

 

Купівля ножиць Лістера, затискачів та інших Пеана

У ТОВ «Аламед» можливо придбати медичні інструменти найвищої якості від німецького виробника KaWe. Весь представлений в онлайн-каталозі асортимент: ножиці (універсальні та Лістера), затиски (Пеана та інші), а також пінцети, володіють хорошими експлуатаційними якостями для максимально ефективної роботи з кожним пацієнтом.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner